• pl
carmex.png

CARMEX – recenzja i GIVEAWAY!

Warsaw / 9 Wrz, 2011

Kochani dzisiaj mam dla Was szybkie rozdanie :))) Otóż jakiś czas temu otrzymałam do przetestowania kilka produktów firmy Carmex. O firmie (która notabene specjalizuje się we wszelkiego rodzaju balsamach do ust) dowiedziałam się niegdyś od koleżanki z roku. Muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona efektami stosowania balsamów, bo jak każda chyba z nas mam już dosyć słuchania o wszelkich ‚magicznych’ nawilżaczach, które albo powodują, że moje usta się kleją, albo co gorsza właściwie nic nie dają (bądź na krótką chwilę).

Same balsamy Carmexu występują w różnych wersjach, chociażby w sztyfcie, w klasycznej formie błyszczyka w tubce czy w słoiczku. Nic więc dziwnego, że gwiazdy z całego świata z upodobaniem go stosują – do czego przyczynia się też jakość poparta długą historią (produkowane są od lat 30 XX w!) Mają przyjemny, nieco miętowy zapach i lekko oleistą konsystencję. Fajną sprawą jest, że po posmarowaniu mamy uczucie lekkiego chłodu na ustach, które stosunkowo długo się utrzymuję :))) Dla mnie jedynym, choć niewielkim, minusem posmak – mógłby być jakiś bardziej ‚przyjemny’. Wprawdzie dostępne są wersje owocowem, ale dla mnie trochę za mało tej ‚owocowości’ w smaku ;))) Co do skuteczności, polecam z ręką na sercu, bo wszystkie typy balsamu są tak samo efektywne. Usta są miękkie, nie pękają i do tego na sam Carmex możecie bez problemu zaaplikować na pomadkę czy błyszczyk! Na koniec warto dodać, że balsam zawiera w sobie filtr SPF15, dzięki czemu chroni nasze usta nie tylko przed chłodem, ale także przed słońcem. Jednym słowem jest idealny na każdą porę roku! :)))

W takim razie teraz, kiedy już wiecie co i jak, przechodzimy do rozdania :))
Konkurs będzie trwał od dziś przez tydzień – 9.09 do 16.09 (godz. 23.59)
do wygrania jest 5 truskawkowych balsamów w tubce 
Zasady są proste, a zgłoszenia zawierające imię i inicjał nazwiska
oraz odpowiedzi zostawiacie pod tym postem 🙂

1. Polubienie Carmexu Polska na Facebooku

2. Polubienie Macademian Girl na Facebooku


3. Odpowiedz na pytanie, kto wynalazł Carmex (podejrzewam, ze wujek Google będzie tu mała pomocą ;P)

POWODZENIA!!! :***


110 komentarzy

Dodaj nowy komentarz
 1. Anonymous

  Angelika M. ([email protected])
  odp. Alfred Woelbing

 2. Anonymous

  Helena B.
  ([email protected])

  Alfred Woelbing

 3. Agabdzn

  Agnieszka B. ([email protected])

  odpowiedź: Alfred Woelbing
  😉

 4. Anonymous

  Kasia Sz. ([email protected])
  Odpowiedź: Alfred Woelbing

 5. Anonymous

  Kasia J. ([email protected]

  Carmex wynalazł Alfred Woelbing

 6. Julita

  Mam Carmex o smaku wiśni i zgodzę się z Tobą w tym, że jest tam mało ‚posmaku’ owoców 😉 Mimo wszystko chwalę tą firmę, usta nawilżają bardzo dobrze 😉

  Ps. Yeah! W końcu wracasz na YT 😉


Napisz nowy komentarz