• pl
Bez nazwy-1

VIDEO: ONE DAY WITH MACADEMIAN GIRLTESTING EUROBANK MOBILE APP

Warsaw / 9 Wrz, 2013

Moje życie to ciągły bieg! Z mniejszymi lub większymi przeszkodami, ale niemal zawsze jestem w ‘przelocie’. Ciągle gdzieś trzeba być, coś załatwić, z kimś się spotkać. Żywot ‘kobiety pracującej’ po prostu! ;)) W związku z tym, kiedy jestem poza domem, telefon jest moim tymczasowym narzędziem pracy. Załatwiam na nim niemal wszystko, co nie wymaga stacjonarnego komputera. Robię zakupy on-line, korzystam z bankowości elektronicznej i… instagramu rzecz jasna (ale przecież o tym wiecie najlepiej ;)! Zresztą długo by wymieniać.
Podczas jednego z takich szalonych dni poza domem towarzyszyła mi ekipa Eurobanku. Nakręciliśmy krótki filmik, prezentujący możliwości ich nowej aplikacji mobilnej na komórki. Obecnie sama jestem w fazie jej testowania i szczególnie podoba mi się jej intuicyjność. Co najważniejsze, nie ważne: czy jesteście w pracy, w sklepie, czy kawiarni, od teraz macie ułatwiony dostęp do konta. A wideo? Spodoba Wam się! Oczywiście pokazuje to wszystko w praktyce. Uwielbiam ten spot, bo jest tak skoczny jak ja, a w końcu o to chodziło! Ścieżka dźwiękowa będzie prawdopodobnie chodziła za mną do Sylwestra, hah. Uważajcie – to zaraźliwe ;D
W kampanii biorą udział blogerzy z rożnych dziedzin. Chodziło o to by pokazać różne osoby i ich różnorodne ‚Style Użycia’ – pozostałe ‚relacje’ możecie obejrzeć na Facebooku TUTAJ. Zapraszam Was też do udziału w prostym konkursie na profilu Eurobanku – do wygrania jest najnowszy smartfon Samsung Galaxy S4 (TUTAJ). O wrażeniach z użytkowania samej aplikacji napiszę wkrótce, a teraz zapraszam do obejrzenia wideo:

 


38 komentarzy

Dodaj nowy komentarz
 1. Oliwka

  Na początku nie byłam przekonana do Twojego stylu, ale nadal podglądałam Cię i obserwowałam. Teraz mogę śmiało stwierdzić, że w swoich stylizacjach wyglądasz super i nie jedna osoba może zazdrościć Ci gustu i tej lekkości z jaką łączysz pozornie niepasujące elementy! <3

 2. BlondHairedHippie

  Nie przejmuj się obcasem, ja mam 177cm wzrostu i kiedyś myślałam, że obcasy nie są dla mnie bo jestem wysoka, co najwyżej jakieś małe, a to totalna bzdura! Noś takie buty, jakie Ci się podobają, wzrost nie ma znaczenia 🙂

 3. Tamara Gonzalez Perea

  1,2,3…! ^^ Też uważam, że wyszło fantastycznie 🙂 Oczywiście sam spot, miał pokazać gdzie można używać aplikacji będąc poza domem (w domu chyba większość z nas korzysta częściej z komputera niż telefonu). Wiadomo, że większą część dnia blogerzy spędzają przed komputerem, ale to byłby straaasznie nudny filmik, takze to jest bardziej moja wersja 'dnia wolnego' heh ;)))

  Ściskam Was mocno w rytmie podskoków! 😀
  Tamara

 4. Tamara Gonzalez Perea

  No coś Ty! W ogóle się tym nie przejmuj – modelki musiałyby chodzi tylko na płaskich! :))) Ja mam 163, ale Twój piękny wzrost to wielki atut – korzystaj z niego i nie daj sobie wmówić głupot, że obcasy są dla niskich kobiet. Będziesz taką piękną sarenką :)))

  P.S. Mam koleżankę która ma 182 i chodzi wysokich butach – może nie w 15 ale w 10 cm spokojnie. Jej chłopak jest niższy i nie ma z w tym żadnego problemu ;))

 5. Barbie Michaels

  Fantastyczny filmik! Bardzo podobały mi się też materiały z Twojego warszawskiego mieszkania (na pudelku). Nie myślałaś może o tym, by kręcić takie materiały częściej? Na filmikach idealnie można pokazać jak wygląda strój, jak dopierałaś wszystko itp.

  Pozdrawiam!


Napisz nowy komentarz