2.jpg

MODERN 20’s

Warsaw / 12 Paź, 2013


The Asteroids Galaxy Tour – “The Golden Age”

Probably most of you have seen the recent film adaptation of one of the best novels of the twentieth – century, entitled “The Great Gatsby”. Colors like a kaleidoscope, unconventionally music choice and costumes designed by Miuccę Prada itself remain a lasting memory … So lasting that six months after the release I still want to go back to the crazy 20’s 😀 Daisy’s outfits (in this role amazing Carey Mulligan ! ) were stunning – this amount of beads and sequins in the daytime is like a feast for my eyes! In the end I always say not to save trinkets for special occasions and enjoy them whenever we want ;))) I like to interpret the trends in my own way, so today I replaced sparkling dress with a fitting one in the style of Missoni and feathery collar with a long fur vest. We can not forget about the supplements – gloves decorated with a big ring and a hat, which is a symbol of the aesthetics of the 20’s. Now it’s the best time to go to the smoky cafe and listen to jazz (or Jay -z when we recall the movie soundtrack ;))

Pewnie większość z Was widziała ostatnią ekranizację jednej najlepszych powieści XX-wieku pt “Wielki Gatsby”. Kolory jak w kalejdoskopie, nieszablonowo dobrana muzyka i stroje zaprojektowane przez samą Miuccę Pradę pozostają na długo w pamięci… Na tyle długo, że pół roku po premierze ciągle mam ochotę wracać do szalonych lat 20-tych ;D Stylizacje Daisy (w tej roli niesamowita Carey Mulligan!) były oszałamiające, a taka ilość koralików, cekinów w ciągu dnia to uczta dla moich oczu! W końcu zawsze powtarzam, żeby nie oszczędzać błyskotek na specjalne okazje a cieszyć się nimi kiedy chcemy ;))) Lubię jednak interpretowac trendy na swój sposób, dlatego dziś mieniącą się suknię zamieniłam na dopasowaną sukienkę w stylu Missoni, a pierzasty kołnierz na futrzaną kamizelkę. Nie można zapominać o dodatkach – rękawiczkach ozdobionych dużym pierścieniem i kapeluszu, który sam w sobie jest symbolem estetyki lat 20-tych. Pozostało już tylko wybrać się do zadymionej kawiarni i posłuchać jazzu (albo Jaya-z jeśli przypomnimy sobie filmowy soundtrack ;))

photographed by MR. FACELESS

wearing: faux fur & tights – Reserved; dress – Chic&Spicy;; shoes – Aldo; bag – SIX; hat – Oasap;
earrings & ring – By Dziubeka; sunglasses – Brylove; necklace – Republika Artystyczna; belt – Espirit;
‘LOVE’ bracelet – I am; gloves – no name

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz
 1. Lore Art

  Wspaniała stylizacja. 😉 Oglądałam film, jestem zachwycona! Szczególnie stylizacjami!! Marzyłam, że uda mi się upolować sukienkę w tym stylu na studniówkę, ale dziś trafiłam na inne cudo, które zawróciło mi w głowie. Ale dodatki.. mm zaszaleje. :) Wyglądasz pięknie- jak zwykle!

 2. Sawatka

  Ty to umiesz przenosić w czasie, Tamaro. I robisz to tylko lub aż za pomocą wspaniale dobranych ubrań!
  Muszę Ci się przyznać, że dziś ja i jeden z moich komentatorów powołał się na Ciebie i Twoją stronkę na moim blogu. Jeden z komentatorów stwierdził, że niebieski nie pasuje do czerwonego, co w sumie wzbudziło we mnie śmiech i pomyślałam tylko "Ciekawe, co sądziłaby o tym Macademian". Jeden z moich innych czytelników chyba pomyślał o tym samym, bo również polecił Twój blog wcześniejszemu krytykowi. A więc jesteś zdecydowaną inspiracją i swego rodzaju guru, haha :)

 3. Hypnotizing Fashion

  Na mnie "Wielki Gatsby" też zrobił niesamowite wrażenie, pod względem wizualnym film – mistrz!
  ps. Pięknie i kolorowo jak zwykle :)
  pozdrawiam i zapraszam też w wolnej chwili do siebie :)
  hypnotizingfashion.blogspot.com

 4. Bisou

  Czyżby sesja w Krakowie? 😀

  Zauroczył mnie kapelusz i te śliczne rajstopy,idealnie współgrają z butami. Całość jest genialna, a zdanie o błyskotkach podzielam w stu procentach!

 5. Tamara Gonzalez Perea

  Bo widzicie, tak mi ten wielki Gatsby do głowy wszedł, ze wyjśc nie chce! I ostatnio jakoś mimowolnie w tę stronę idę, ale przyznam: całkiem mi się to pdoba! :)))

  Dziękuję Wam za wszystkie cieple słowa ;***

  Ściskam,
  Tamara

 6. Tamara Gonzalez Perea

  Cały czas się uśmiecham – po prostu potem wybieramy najlepsze zdjęcia a liczy się na nich wszystko – nie tylko twarz! ;)) Ale w życiu codziennym staram się uśmiechac jak najwięcej – podobno śmiech wydłuża życie 😀


Napisz nowy komentarz