• pl
2.jpg

NEON JACKET

Warsaw / 23 Paź, 2013


Hot Chip – Colours

Anyone who follows my style knows that sporty clothes are not my favorites. However, instead of the elegant coat or fur vest I’ve chosen down jacket! : D This is obviously not a typical down jacket, which fills the streets every winter 😉 This neon shade is eye-catching from a distance, blends beautifully with spotted dress and contrasts with the black tights. This look can be associated with the collections of Jeremy Scott for Adidas – he used animal motifs and reflective colors very often. Things that distinguishes my outfit from his propositons are clearly shoes it’s hard to clasiffy ankle boots to sporty fashion but thanks to them my glamor style takes the lead😉 C’est chic!
Każdy kto śledzi moje stylizacje wie, że sportowe ubrania nie należą do moich ulubionych. Mimo to do dzisiejszego zestawu zamiast futrzanej kamizelki czy eleganckiego płaszcza dopasowałam… puchową kurtkę! 😀 Nie jest to oczywiście typowa puchówka, jakich pełno na ulicach zimą 😉 Jej neonowy odcień przyciąga wzrok już z daleka, pięknie łączy się z cętkowaną sukienką i efektownie kontrastuje z czarnymi rajstopami. Taki look może kojarzyć się z kolekcjami Jeremiego Scotta dla Adidasa, w których ochoczo wykorzystywał motywy zwierzęce i odblaskowe kolory. To co ewidentnie odróżnia moją stylizację od jego propozycji to buty – szykowne botki ze wzorem a’la Mondrian raczej trudno zaliczyć do sportowego streetwear’u, ale dzięki nim efekt glamour wysuwa się na prowadzenie 😉 C’est chic!
photographed by Diana Szewczyk

wearing: jacket & dressChic&Spicy;; shoes – United Nude; bag – MeDusa via Boticca;
tights – Gatta; earrings & necklace & pink bracelets – SIX; headband – Bartek Janusz; ring – House;
sunglasses – Brylove; colorful bracelet – Ania Kruk; snake bracelet – Pandzior; NAILSNail Spa;

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz
 1. Anonymous

  Jak zawsze kolorowo i ciekawie. Jesteś najlepsza polska blogerka, bo jako jedyna masz swój własny niepowtarzanlny styl. Inne polskie blogi o modzie przeważnie pokazują to samo.
  Twoja umiejętnośc dobierania kolorów jest genialna.
  Bardzo inspirujacy blog, szkoda, że nie masz w Polsce konkurencji:)

 2. Anonymous

  cudo- znów mam ochotę zrobić sobie tapetę na pulpit z Twoich wesołych kolorowych zdjęć 🙂 rajstopy wzor loretta??? szukam i probuje dopatrzec na stronie gatty 😉 podpowiedz! :*

 3. Anonymous

  genialna stylizacja
  od jakiegos czasu cie obserwuje i bardzo mi sie podobają twoje stylizacje'
  widać że wyrażasz siebie poprzez modę 😀 super
  pozdrawiam ciepło

 4. dorota

  Nareszcie coś nowego! Warto przełamywać swój styl i sięgać po coś, czego zwykle nie nosimy. Czasami wydaje nam się, że już odkryliśmy wszystko co nam pasuje. Jednak moda jest nieprzewidywalna i ciągle nas zaskakuje. Świetne zestawienie kurtki i sukienki!


Napisz nowy komentarz