• pl
2.jpg

PINK KITTY CAT

Warsaw / 14 Paź, 2013

Katy Perry – California Gurls ft. Snoop Dogg
Today’s set I successfully might call kawaii’, which in japanese means sweet’. Ruffled, tulle skirt in lilac purple color could be liked by many lolitas, strolling through the streets of Harajuku 😉 I set it together with equally cute sweater with collar full of beads and traditionally a whole bunch of jewellery ;))) Cat ears headband is like the dot on the ‚i’ in the word ‚kawaii’ a beloved accessory for both Japanese and Korean young women. It’s not surprising, when we think about how much cats are loved in this part of the world – here there are even coffee shops where you can spend time with them (paying not only for tea, but for every hour)! Girls with larger capacity can replace the headband with hairstyle a’la cat ears YouTube is full of tutorials – crazy ideas are never enough! ;)))
Dzisiejszy zestaw z powodzeniem mogłabym nazwać ‚kawaii’, co z japońskiego znaczy po prostu ‚słodki’. Falbaniasta, tiulowa spódnica w kolorze liliowego fioletu z pewnością spodobałaby się niejednej lolicie, przechadząjącej się po ulicach Harajuku 😉 Dobrałam do niej puchaty sweter z kołnierzem bogato zdobionym koralikami i tradycyjnie – całą masę biżuterii! ^^ Opaska z kocimi uszami jest jak kropka nad ‚i’ w słowie kawaii – to ukochane akcesorium zarówno Japonek jak i Koreanek. Trudno się temu dziwić, zważywszy uwagę na fakt, że w tej części świata koty są niezwykle lubiane – powstają nawet kawiarnie, w których można spędzać z nimi czas (płacąc nie tylko za herbatę, ale i za każdą godzinę pobytu)! Dziewczyny o większych zdolnościach manualnych mogą zastąpić opaskę fryzurą a’la kocie uszka – na YouTube jest pełno turtoriali – szalonych pomysłów nigdy dość! ;)))
photographed by Ewa Motylewska Photography

wearing
: sweater – Bunny White; skirt – Lana Nguyen; bag – Iwona Bielawska; shoes – Aldo;
headband – Primark; sunglasses – Brylove; collar & necklace & earrings & gold braclets – I am;
colorful bracelet – Ania Kruk; bug ring – Iloko; green ring – Reason To Be Pretty; tights – no name;
make up: lipstic – RK 249 by Shiseido + 02 BB Gloss by Bourjois; eyeliner & eyeshadows – RD 299 Luminizing Satin Color Trio by Shiseido;

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz
 1. Magdalena Juśko

  Przeglądam wszystkie Twoje stylizacje z otwartą buzią, ale dziś przebiłaś wszystko, aż postanowiłam dać pierwszy komentarz. Wyglądasz obłędnie! Twoja uroda i te cudowne kolory współgrają idealnie. Z Tobą polska szara jesień staje się piękna, tak trzymaj Tamarko! Marzę, żeby zobaczyć Cię gdzieś na warszawskich ulicach 🙂

 2. ankyl

  Jak kolorowo i uroczo! <3 Jak tylko zobaczyłam miniaturkę pierwszego zdjęcia, od razu na myśl przyszło mi Harajuku :) A jak przeczytałam Twój post, to byłam naprawdę ucieszona, że ktoś wie o tym genialnym miejscu i o słodkich 'upodobaniach' Azjatek, które z kolei mnie inspirują :) Fajnie, że nawiązałaś do tego w tym poście!

  Pozdrawiam, Ankyls :)!

 3. Silwerownia

  Ślicznie wyglądasz. Bardzo podoba mi się kołnierzyk. Rajstopy w kropki – super. Bardzo mi się ostatnio podobają. Czarne w grochy 🙂 planuję zakupić :). A uszka pasują do Ciebie bo Ty taka kocica jesteś ;). Pozdrawiam Ania, tutaj jako Silwerownia ale na fb występuję pod moimi prawdziwymi danymi :).

 4. Hanna

  Jak uroczo <3. Co nieco o tym stylu wiem, bo mam książkę pt. "Kobieta na krańcu świata 2" napisaną przez Martynę Wojciechowską, gdzie jest rozdział poświęcony dziewczynie z Japonii, która ubiera się właśnie w stylu kawaii - i mimo że nie czytałam w całości tego rozdziału, to podczytywałam fragmenty i oglądałam zdjęcia. Ten styl jest może troszeczkę kiczowaty, ale ma w sobie coś.

  Jestem absolutną fanką Twojego sweterka i opaski z "kocimi uszami" :-D. I ten makijaż – kocie oczy – pasuje do całego looku.

 5. misskitin

  Uwielbiam Twój styl ! Zestaw jest świetny i bardzo rozweselający w te pochmurne jesienne dni 🙂 Spódniczka jest niesamowita ! Hehe mam teraz pazurki w kolorach tej stylizacji i myślę ,że takie idelanie pasowałyby do Ciebie 🙂

  Pozdrawiam 🙂
  Magda
  misskitin.blogspot.com

 6. Reptilia

  Kawaii! ^^ Wyglądasz przesłodko, niesamowicie urocze są te białe rajstopki w kropeczki i w ogóle cała kolorystyka stroju. Kawiarnie z kotami, serio? Toś mnie tym zaciekawiła, zaraz poszperam w internecie, żeby się czegoś o tym dowiedzieć :D.

 7. Tamara Gonzalez Perea

  Cieszę się bardzo, że taki 'słodki' zestaw przypadł Wam do gustu! ^^ Z reką na sercu powiem, ż eta opaska działa jak swoisty polepszacz humoeru – kiedy szłam w niej ulica wszyscy się sympatycznie uśmiechali z rzobawieniem ;))) Wobec tego polecam na jesienną szarówkę! ;D

  Ściskam,
  Tamara


Napisz nowy komentarz