• pl
2.jpg

MACADEMIAN GIRL in ‚BOLD MAGAZINE’EDITORIAL by Koty 2 photostorytellers

Warsaw / 14 Lis, 2013


EDITORIAL for BOLD MAGAZINE
photographed by: Koty 2 photostorytellers

model: MACADEMIAN GIRL / Tamara Gonzalez Perea
stylist: Tamara Gonzalez Perea & Ania Michułka (Portobello Vintage Butik)
assistants: Rózena Grey, Kasia Korzeniowska, Justyna Michalczak

0 komentarzy

Dodaj nowy komentarz
 1. Katarzyna Suwała

  There is something artificial and odd about this pictures but I still love them. I've finally found someone who loves colors and is not afraid of wearing, mixing and praising them. I think you have motivated me to give up blacks 😉

 2. Anonymous

  Dla mnie to jest SZTUKA. Autor tych zdjęć śmiało może nazywać się artystą. Twój styl i podejście do mody i sposób w jaki ją wyrażasz i widzisz… po prostu SZTUKA. Podziwiam Cię i mam nadzieję, że w moim nie tak kolorowym życiu będę miała okazje Cię poznać! Życzę sukcesów!

  Alex 😉

 3. Anonymous

  Cześć Tamara,

  regularnie odwiedzam Twojego bloga, ale dzisiaj powaliłaś mnie na kolana tymi zdjęciami. Gdybym była mężczyzną to bym Cię schrupała bez dwóch zdań. Świetne stylizacje, makijaż… chociaż powiem Ci, że Twoja oryginalna uroda (nawet bez grama makijażu) jest po prostu idealnym dopełnieniem wszystkich Twoich stylizacji. Daje o wiele więcej, niż jakakolwiek błyskotka na nadgarstku czy palcu. Nadal podtrzymuję swoje stanowisko – jesteś najlepszą blogerką w Polsce. Żadna, podkreślam ŻADNA, nie jest w stanie Ci dorównać, choćby nie wiem, jakie stroje na siebie włożyła – i nie ważne, czy to szmatex, sieciówka czy jeden z nalepszych światowych domów mody. Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne, tak świetne, stylizacje i zdjęcia.

 4. emilia skruszeniec

  Już jesteś ikoną polskiej mody, promuj nas, reprezentuj Polskie, pokazuj światu, że polak potrafi ! Twórz, inspiruj. Jesteś niesamowita, naród kibicuje ci i wierzy że osiagniesz wszytsko ! I nigdy nie przejmuj się hejtami, fanów masz o wiele więcej !

 5. Anonymous

  wspaniała sesja, świetne pomysły – manekin na wystawie i to z motylami – wspaniałe!!!!!!
  Niektóre może nieco poprawione, ale efekty świetne, i masz to coś 🙂
  Gosia

 6. Tamara Gonzalez Perea

  WOW!!! Strasznie się cieszymy, że zdjęcia tak Wam sie podobają!!! :))) To pokazuje, że warto było czekac, żeby je opublikować! Cała ta sesja kosztowała nas mnóstwo pracy aloe była też fantastyczną zabawą! Koty robią cudowne zdjęcia, a my chcieliśmy na wielu z nich osiagnnąc (jak część z Was zauważyła) efekt fotografowanej lalki/manekina. Udało się – zdjęcia są bajkowe i nieco surrealistyczne! Dziekuję w imieniu całej ekipsy za TYYYYLE ciepłych słów!!! ;***

  Pozdrawiam cieplutko,
  Tamara


Napisz nowy komentarz