1.png

‚PYTANIE NA ŚNIADANIE’ TVP2 GUEST APPEARANCEMACADEMIAN GIRL & PLACE FOR DRESS

Warsaw / 3 Mar, 2014

Personalizacja (w tym kontekście wolę nawet to słowa bardziej niż ‚projektowanie’) wkrada się do naszego życia coraz bardziej. Na polskim runku mamy już buty personalizowanie na zamówienie, a teraz przyszedł czas na ubrania. Fajnie, że jest alternatywa dla sieciówkowych propozycji, nie raz się przecież zdarza, że coś nam się podoba ALE… zmienilibyśmy kolor/ramiączka/zapięcie/przód/tył… Brzmi znajomo? 😉 No własnie, teraz to możliwe! Razem z dziewczynami z Place for Dress (na ich stronie znajdziecie właśnie takie sukienki), byłam gościem ‚Pytania na Śniadanie’, w odcinku w którym właśnie ten temat poruszyliśmy :)

 

 

 

 


17 komentarzy

Dodaj nowy komentarz
 1. Agneskowa Ag

  Oglądałam ten odcinek, wypadłać świetnie. Co do pomysłu dziewczyn na własne zaprojektowanie sukienki uważam za genialny. Ja noszą duży rozmiar (40/42) i nigdy nie mogę dobrać sobie odpowiedniej sukienki! Zawsze coś sterczy czy jest za małe w biuście. Dlatego uważam, że to świetny pomysł :)

 2. FirANNA szyje

  Jaka szkoda, że nie mogłam obejrzeć tego programu :(…ale widzę, że jest VIDEO! pomysł świetny! Sama sobie szyję różne rzeczy i mam ich coraz więcej :) Lubię nosić ubrania, których nikt nie ma. Nie pamiętam już nawet, kiedy kupiłam spodnie czy spódnicę ;)Pozdrawiam!

 3. Tamara Gonzalez Perea

  Zgadzam się – myślę, że idą dwie duże fale: obok sieciówkowego uniformu, pojawia się grupa osób która chce dokładnie czegoś odwrotnego – indywidualizmu! Uważam, że to super, jesteśmy rózni więc ubierajmy się inaczej :)))

 4. dobrycoach

  Dla mnie indywidualizm jest najważniejszy również we stroju. Dlatego podoba mi się pomysł aby projektować dla siebie sukienki i być innym i jednocześnie dumnym z siebie, że takiego stroju nikt nigdy nie będzie miał.
  Dobrze wypadasz przed kamerą i tak trzymać
  pozdrawiam dobrycoach.bloog.pl


Napisz nowy komentarz