• pl
TOP

LA DOLCE VITA, CZYLI WŁOSKI WIECZÓR Z OKAZJI 40. LECIA MARKI APART

Warsaw, Poland / 9 Mar, 2017

Wyśmienita włoska kuchnia, klimatyczne uliczki, maski jak z karnawału w Wenecji i fontanna rodem z  filmu „La Dolce Vita” Felliniego. A to wszystko… na scenie Teatru  Wielkiego w Warszawie. Zajrzyj ze mną na kulisy La Notte Italiana – wyjątkowego eventu z okazji 40. urodzin biżuteryjnej marki Apart.

La Notte Italiana to wieczór we włoskim klimacie, zorganizowany w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie z okazji 40. lecia Apartu, polskiej marki, która kolejny sezon wyznacza jubilerskie trendy. To była wyjątkowa okazja, żeby na kilka chwil przenieść się wprost do Włoch – ojczyzny wyśmienitego jedzenia, klimatycznej architektury i operowej muzyki. Stąd pochodzi też Federico Fellini, reżyser kultowego „La Dolce Vita”. Fontanna, która stała się symbolem filmu, pojawiła się też na scenie warszawskiej Opery, gdzie przygotowano dla gości Apartu wyjątkową kolację. Miałam okazję spróbować włoskich potraw i wyśmienitych deserów, w których zakochałam się już podczas mojej ostatniej podróży do Rzymu 🙂 Wieczór uświetnił też występ orkiestry I znakomite towarzystwo, w tym piosenkarka Margaret i blogerka (a prywatnie moja serdeczna koleżanka) Anna Skura. W tej magicznej atmosferze odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki Apart (kampania reklamowa powstała w czterech różnych miejscach we Włoszech!). Specjalnie na ten wieczór wybrałam wyjątkową stylizację z szykownym kombinezonem w ognistym odcieniu czerwieni i różu (wiosną to połączenie będzie hitem). Jeśli masz ochotę zobaczyć, jak wyglądała baśniowa scenografia, jak bawili się goście i jaką biżuterię dobrałam do swojej kreacji, obejrzyj moją relację! 🙂


8 komentarzy

Dodaj nowy komentarz
  1. Julita

    Widziałam relację na żywo na Snapie 😉 Wyglądałaś cudownie, Skurka zresztą też 😀 😀

    Ps. Czekam na link do Teleranku 😛

    Buziaki, wierna czytelniczka.

  2. Barbara P.

    Kreacja bezbłędnie dobrana do tematu. Jesteś naprawdę fenomenem w polskim biznesie modowym i okołomodowym, uwielbiam patrzeć na Twoje stylizacje i, co najlepsze, ciągle ewoluujesz, gratulacje!


Napisz nowy komentarz