• pl
  • en

(WIDEO) JAK BYĆ DLA SIEBIE DOBRĄ?

Warsaw, Poland / 8 Mar, 2017


15 komentarzy

Dodaj nowy komentarz
 1. MARLIII

  Uwielbiam Twoje vlogi, i te najnowsze, i te z 2014 roku. Miło jest patrzeć jak się rozwijasz! Twoje dobre rady towarzyszą mi już prawie od 3 lat i bardzo Ci za to dziękuję. Dzięki Tobie zmieniłam swoje życie o 360 stopni. Dajesz mi siłę, Tami! D Z I Ę K U J Ę

  • Tamara Gonzalez Perea

   Ta wiara potrzebna jest każdej z nas 🙂 Ta wiara może przenosić góry! Mam nadzieję, że dzięki takim wpisom/filmikom mogę przekazać Wam odrobinę mojej motywacji i sprawić, że i Wy będziecie jeszcze silniejsze 🙂

 2. Klaudia

  Świetny filmik! Jesteś tak pozytywną osobą ! Też muszę po pracować nad swoim optymizmem, niestety z reguły jestem pesymistką i strasznym nerwusem.

 3. Mycha

  Witaj Kolorowy Motylku 🙂

  Zgadzam się ze wszystkimi punktami i stosuje się do nich a filmik tylko utwierdził mnie w przekonaniu że równa ze mnie babka :).

  Mam ochotę na imprezę a koleżanki nie bardzo? nie ma sprawy , robię się na bóstwo i uderzam na melanż 🙂 A bycie singielką jest fajne :). Patrzenie przez różowe okulary jest fajne :).

  Pozdrawiam

  Mycha

 4. Agnes Flak

  Tamaro. Jestem pełna podziwu dla całej Twojej twórczości. Uwielbiam takie osoby jak Ty. Dziś mam więcej czasu dla siebie i oglądam sobie wywiady z Tobą (20m2,P. Najsztub). Serce mi się raduje jak słyszę tak mądra i pełna dobrej energii kobietę. Zgadzam się z Tobą w 100%. Będę częściej zaglądać.

  Wspaniałe miejsce.
  Trzymam kciuki za dalszy rozwój :):):)
  :*


Napisz nowy komentarz